Skaistums

Lūpu palielināšana ar hialuronskābi

sieviete, kas apsver lūpu palielināšanu

Lūpu formas korekcija mūsdienās ir viena no populārākajām sejas procedūrām, lai iegūtu simetriskas, pilnīgas un formīgas lūpas vai iegūtu proporcionālu abu lūpu izmēru. Pateicoties medicīnas attīstībai, ar hialuronskābes palīdzību, vēlamo rezultātu ir iespējams iegūt tikai dažu minūšu laikā.

Kas ir hialuronskābe?

Hialuronskābe ir organismā dabiski sastopama viela, kas spēj piesaistīt ūdeni, palīdzot ādai kļūt mitrinātai un tvirtai. Šīs sastāvdaļas formu izmanto dažādu injicējamo kosmētikas līdzekļu zīmolos. Lai gan injekcijas gadiem ilgi ir izmantotas kosmētiski grumbu novēršanai un citām pretnovecošanās procedūrām, tās ir arī apstiprinātas, lai piešķirtu apjomu lūpām.

Hialuronskābes lūpu injekciju priekšrocības

Tāpat kā citus dermālo pildvielu veidus, hialuronskābes injekcijas izmanto kosmētikas ķirurgi, lai novērstu problēmas, kas saistītas ar apjoma zudumu, deformāciju, asimetriju. Lūpu injekcijas palīdz iegūt pilnīgākas un jauneklīgākas lūpas. Filleri var arī palīdzēt no jauna noteikt robežu ap lūpām, uzlabojot to vispārējo formu. Grumbu mazināšanai lūpu injekcijas var izmantot, lai samazinātu grumbu parādīšanos ap muti. Tūlītēji rezultāti ir novērojami uzreiz pēc ārstēšanas.

Ko sagaidīt procedūras laikā?

Injicējamās lūpu palielināšanas metodes var ātri veikt ārsta kabinetā. Pirms injekcijām var uzklāt speciālu līdzekli, lai lūpas kļūtu nejūtīgākas un mazinātu diskomfortu. Pacients pats izvēlas, cik daudz vielas vēlēsies ievadīt, parasti tie ir 0.5 – 1 ml. Pēc injicējamo zonu rūpīgas iezīmēšanas, tiek izmantotas ļoti smalkas adatas, lai vielu ievadītu lūpās. Injekcijas var veikt pakāpeniski vairāku tikšanos laikā, līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts.

Pēcprocedūras periods

Salīdzinot ar citiem ādas filleriem, ar šo var būt mazāk zilumu un pietūkuma. Rezultāti ir pietiekami ilgstoši, bet ne pastāvīgi. Tā kā hialuronskābes pildvielas ir izgatavotas no vielām, kas ir līdzīgas tām, kas atrodamas organismā, tie, visticamāk, neizraisīs alerģisku reakciju. Lūpu apjomu noteiks izvēlētais hialuronskābes tilpums. Atšķirību vajadzētu pamanīt uzreiz, pēc sadzīšanas lūpām vajadzētu izskatīties dabiski.

Tikai sertificēts dermatologs vai plastikas ķirurgs var veikt lūpu palielināšanu. Svarīgi ir atrast ārstu, kurš ir kvalificēts un pieredzējis injekciju veikšanā, lai kopīgi sasniegtu vēlamo rezultātu. Uzzināt vairāk par lūpu palielināšanu iespējams https://www.plasticsurgery.lv.