zobārstniecība

Kas ietekmē mūs zobārstniecības izvēlē?

zobārsta darbarīks

Katram cilvēkam ir savi īpatnējie kritēriji, pēc kuriem viņš dzīves laikā izdara izvēles. Tas attiecas gan uz pavisam ikdienišķām lietām kā, piemēram, maizes vai tīrīšanas līdzekļa pirkšana, tā arī uz pavisam nopietnām un atbildīgām  – sava zobārsta izvēle.

Pēc kādiem kritērijiem cilvēki izvēlās savu zobārstu?

Šobrīd Rīgā ir daudz zobārstniecības klīniku, kuras piedāvā ļoti dažāda veida zobu ārstēšanas pakalpojumus, līdz ar to izvēles iespējas ir ļoti lielas. Visi cilvēki ir ļoti dažādi un atšķirīgi, tāpēc arī to kritēriji, pēc kuriem izvēlēties savu zobārstu, var ļoti atšķirties. Dažiem ir svarīgas tādas lietas kā zobārstniecības klīnikas atrašanās vieta un tās darba laiks. Svarīgi, lai pie zobārstniecības būtu autostāvvieta, kur pacients varētu novietot savu auto kamēr tam tiek ārstēti zobi. Svarīgs var būt arī darba laiks – vairums cilvēku strādā no 9.00 līdz 17.00 un vienīgais brīdis, kad viņi var tikt pie zobārsta ir darbdienu vakaros vai brīvdienās.

Daudziem cilvēkiem zobārsta apmeklējums var izraisīt nepatīkamas emocijas vai pat bailes, tāpēc viņiem ir būtiski, lai klīnikā strādā labs personāls – ar vairāku gadu pieredzi, atsaucīgs, smaidīgs, uzmanīgs un ir gatavs  piemeklēt individuālu pieeju katram pacientam. Tāpēc daudzu cilvēku izvēles tiek balstītas uz paziņu ieteikumiem, atsauksmēm internetā vai personīgo pieredzi. Ja runājam par rekomendācijām, tad mēs vienmēr iesakām – https://diennaktszobarstnieciba.lv.

Vēl viens būtisks kritērijs, pēc kura cilvēki varētu veikt savu izvēli ir cenas – pacients grib maksāt atbilstošu cenu par atbilstošu ārstēšanu. Tāpēc pakalpojumam ir jābūt veiktam akurāti un kvalitatīvi.

Svarīgs ir arī sniegto pakalpojumu klāsts. Parasti pacients vēlas, lai visas viņam nepieciešamas procedūras varētu veikt vienā un tajā pašā klīnikā. Līdz ar to daudzi cilvēki pievērsīs īpašu uzmanību tam, lai klīnikā ir pieejami daudzveidīgi zobu ārstēšanas pakalpojumi, piemēram, kvalitatīva zobu ķirurģija, īpaši gudrības zobu ekstrakcija, zobu plombēšana, endodontija, izmeklēšana, profesionāla zobu higiēna, protezēšana un implantācijas, zobu kroņi, venīri, balināšana un citi pakalpojumi.

Moderns aprīkojums un kvalitatīvi materiāli arī spēlē diezgan lielu lomu. Mūsdienās ir pieejamas ļoti dažādas un advancētas jaunākās ārstēšanas tehnoloģijas, piemēram, 3D rentgens, jaunākās zobu caurgaismošanas lampas, zobu implanti un plombes no labākajiem ārzemju ražotajiem. Katrs pacients gribētu ārstēt zobus zobārstniecībā, kur tās tiek pielietotas un zobu ārstēšana ir maksimāli ātra un nesāpīga.

Galavārds

Gadījumā, kad sāps zobs un steidzami jāatrod zobārstniecība, kurai uzticēt problēmas ārstēšanu, ir būtiski neapjukt starp daudziem Rīgas klīniku piedāvājumiem un, izvērtējot iepriekš minētos kritērijus, izvēlēties tieši sev piemērotu un atbilstošu. Tad jūsu zobi būs veseli un ārstēšanas rezultāts noteikti neliks vilties!

Tagged ,